My Mind Ośrodek Psychoterapii & Coachingu Ewa Guzowska logo

Polityka prywatności w świetle przepisów RODO

1. W czasie korzystania z serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to Twój pseudonim, czyli wyróżnik identyfikacyjny oraz e-mail (Pseudonim jest określony przez uczestnika i może być taki sam jak jego/jej imię i nazwisko).

2. Adres email służy do logowania, do korespondencji z Administratorem i (na życzenie uczestnika) do rozsyłania powiadomień o nowościach.

3. Adresy email nie są zamieszczane na naszych stronach, o ile ktoś tego samodzielnie nie zrobi.

4. Adresy email nie są przekazywane nikomu dalej, w szczególności nie są przekazywane firmom zajmującym się rozsyłaniem reklam. Nie są też udostępniane innym uczestnikom strony, niż właściciel i administrator.

5. Wypowiedzi (komentarze) na stronach są podpisane pseudonimami uczestników, przez nich określonymi.

6. Uczestnik posiada opcję założenia i edycji swojego profilu. Informacje, w tym dane osobowe, które ewentualnie zamieszcza w profilu, zależą tylko od niej/od niego.

7. Gdy uczestnik rezygnuje z utrzymywania swojego identyfikatora Pseudonimu:

7.1 jego/jej adres email i podpis-pseudonim zostają usunięte z bazy danych,

7.2 przez co jego/jej wpisy na forum przestają być podpisane jego/jej pseudonimem;

7.3 jeśli istniał profil uczestnika, także zostaje usunięty.Powyższe zasady zostają wprowadzone dla zgodności z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO).Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.